Tu jesteś: Home » Wiadomości » Sport i Rekreacja » Sukces Patryka Rożentalskiego

Sukces Patryka Rożentalskiego

W dniach 10-12 października w Radomiu odbył się Puchar Polski Kadetów im. Władysława Miazio w zapasach w stylu klasycznym. W turnieju wzięli udział zapaśnicy z lubawskiego Sokoła. Życiowy sukces odniósł Patryk Rożentalski, który zdobył brązowy medal, przegrywając tylko jedną walkę z aktualnym mistrzem Ukrainy.  Patryk w walce o brąz spotkał się z drugim Sokołem – Wojtkiem Świątkowskim, który ostatecznie został sklasyfikowany na V miejscu. W tej samej kategorii (do 42kg.) w pierwszej dziesiątce znalazł się również Filip Januszewski, który zajął 9. miejsce. Nieco gorzej poszło Michałowi Zawadzkiemu, który mimo wygrania pojedynku z medalistą Mistrzostw Polski, w kolejnych musiał niestety uznać wyższość przeciwnika. Warto zaznaczyć, że Michał niedawno zmienił kategorię wagową, więc kolejne sukcesy to tylko kwestia czasu.