Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Wiadomości » Sport i Rekreacja » Turniej Piłki Siatkowej uczniów szkół gimnazjalnych

Turniej Piłki Siatkowej uczniów szkół gimnazjalnych

Turniej Piłki Siatkowej uczniów szkół gimnazjalnych

Komunikat końcowy z Otwartego Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora OSiR dla uczniów szkół gimnazjalnych

Dnia 11.11.2015 roku w hali Widowiskowo – Sportowej w Lubawie odbył się Turniej Piłki Siatkowej dla uczniów szkół gimnazjalnych. Do rozgrywek zgłosiło się siedem drużyn ( 4 drużyny z lubawskiego gimnazjum oraz 3 drużyny przyjezdne z gminy Lubawa)
Wszystkie drużyny drogą losowania zostały podzielone na dwie grupy:
Grupa A
1. Gimnazjum Grabowo Wałdyki
2.Gimnazjum Lubawa III D
3.Gimnazjum Kazanice
4.Gimnazjum Lubawa II D
Grupa B
1.Gimnazjum Prątnica
2.Gimnazjum Lubawa II A
3.Gimnazjum Lubawa III A

Oto wyniki poszczególnych spotkań:
1.Gimnazjum Grabowo Wałdyki – Gimnazjum Lubawa III D – 2:0 , 25:23 , 25:22
2.Gimnazjum Prątnica – Gimnazjum Lubawa II A – 0:2 , 14:25 , 21:25
3.Gimnazjum Kazanice – Gimnazjum Lubawa III D – 2:1 , 25:23 , 23:25 , 15:10
4.Gimnazjum Prątnica – Gimnazjum Lubawa III A – 0:2 , 18:25 , 14:25
5.Gimnazjum Grabowo Wałdyki – Gimnazjum Kazanice – 0:2 , 12:25 , 17:25
6.Gimnazjum Lubawa III D – Gimnazjum Lubawa II D – 2:1 , 9:25 , 25:23 , 15:10
7.Gimnazjum Lubawa II A – Gimnazjum Lubawa III A – 0:2 , 17:25 , 17:25
8.Gimnazjum Grabowo Wałdyki – Gimnazjum Lubawa II D – 2:1 , 15:25 , 25:23 , 16:14
9.Gimnazjum Lubawa III D – Gimnazjum Kazanice – 1:2 , 27:25 , 15:25 , 8:15

Oto zwycięzcy grup:
Grupa A
I m – Gimnazjum Kazanice
II m- Gimnazjum Grabowo Wałdyki
IIIm – Gimnazjum Lubawa III D
IV m – Gimnazjum Lubawa II D
Grupa B
I m – Gimnazjum Lubawa III A
II m – Gimnazjum Lubawa II A
III m – Gimnazjum Prątnica
W dalszej fazie rozgrywek drużyny grały systemem na krzyż :I m grupy A – II m grupy B oraz I m grupy B – II m grupy A
Półfinały:
1.Gimnazjum Kazanice – Gimnazjum Lubawa II A – 2:0 , 25:20 , 25:16
2.Gimnazjum Grabowo Wałdyki – Gimnazjum Lubawa III A – 0:2 , 23:25 , 16:25
Mecz o 5 miejsce:
1.Gimnazjum Lubawa III D – Gimnazjum Prątnica – 0;2 , 20:25 , 15:25
Mecz o 3 miejsce:
1.Gimnazjum Lubawa II A- Gimnazjum Grabowo Wałdyki – 2;1 , 25: 23 , 21:25 , 18:16
Mecz o 1 miejsce:
1.Gimnazjum Lubawa III A – Gimnazjum Kazanice – 2:0 , 25:19 , 25;17

Oto klasyfikacja końcowa turnieju:
I m – Gimnazjum Lubawa III A
II m – Gimnazjum Kazanice
III m – Gimnazjum Lubawa II A
IV m – Gimnazjum Grabowo Wałdyki
V m – Gimnazjum Prątnica
VI m – Gimnazjum Lubawa III D
VII m – Gimnazjum Lubawa II D

Oto skład zwycięzkiej drużyny:
1.Jakub Raszkowski
2.Wojciech Światkowski
3.Kamil Abram
4.Filip Januszewski
5.Kacper Łuczak
6.Paweł Bieniaszewski
7.Adrian Raczyński

Wszystkie mecze sędziowali pracownicy OSiR – Mirosław Gajewski i Piotr Treder. Zwycięzcy otrzymali puchary, dyplomy oraz słodycze i napoje izotoniczne.

Komentarze

Komentarze

Scroll to top