Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Wiadomości » Sport i Rekreacja » Udany weekend biegowy

Udany weekend biegowy

Udany weekend biegowy

4 Października 2015 roku w Iławie odbył się I Bieg na Dychę o Puchar Brico Marche, w którym wzięła udział liczna ekipa z Lubawy. Wśród naszych reprezentantów na pochwałę zasługują Mateusz Krawiecki, który dobiegł na metę jako 5 z czasem 36:36 oraz zakwalifikował się na II miejscu w kategorii K-20. Kolejną osobą na mecie był Mirosław Licznerski z czasem 47:27 oraz Pielenc Mariusz 50:24. Następny dobiegł Rafał Głowiak 51:09 oraz Sylwia Wierzbowska 53:37 – która zajęła III Miejsce w Kategori K-20 Kobiet. Kolejna pojawiła się Izabela Zwiniarska 1:03:34 oraz Patryk Łowin 1:05:06.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!!! Chcemy również pogratulować pokonania trasy pozostałym osobom reprezentującym Lubawę – braciom Pielenc, Państwu Nowakowskim, Pani Mirosławie Groszkowskiej oraz wszystkim pozostałym Lubawianom, którzy wzięli udział w niedzielnym biegu.

Przed wystrzałem startowym odbyła się odpowiednia rozgrzewka, a Paweł Hofman, trener lekkiej atletyki z Iławy, jeden z organizatorów Iławskiego Półmaratonu i Dychy, opowiadał, jak ważne dla zdrowia, kondycji i samopoczucia człowieka jest uprawianie sportu.

Bieg był bardzo dobrze zorganizowany – nie zabrakło punktów nawadniania, które przy wczorajszym upale dawały się we znaki. Dopisali również kibice i super nagrody. Dziękujemy organizatorom i widzimy się za rok.

Materiał: LKB

Komentarze

Komentarze

Scroll to top