Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Wiadomości » Sport i Rekreacja » Warmińsko-Mazurska Gala Sportu! Wśród znakomitych postaci miły akcent z Lubawy!

Warmińsko-Mazurska Gala Sportu! Wśród znakomitych postaci miły akcent z Lubawy!

Warmińsko-Mazurska Gala Sportu! Wśród znakomitych postaci miły akcent z Lubawy!

Dnia 12 marca br. w Filharmonii Warmińsko Mazurskiej w Olsztynie odbyła się Gala Sportu. Podczas dorocznej Gali uhonorowano najlepszych zawodników, trenerów, ludzi sportu, którzy w minionym 2013 roku osiągnęli największe sukcesy w skali międzynarodowej.
Rangę imprezy podniosła obecność parlamentarzystów i olimpijczyków. Spotkanie poprowadzili znani z ekranów telewizji Iwona Pavlovic i Michał Olszański prezenter programu drugiego TVP i Expresu Reporterów, którzy przywitali gości i zachęcili do wspólnej celebracji mistrzów sportu. Gospodarzem uroczystości był Marszałek Województwa Jacek Protas, który przywitał obecnych i w krótkim wystąpieniu podkreślił rolę sportu w naszym regionie.
Wśród znakomitych, wyróżnionych na scenie postaci nie zabrakło także jak się okazało później jedynej reprezentantki z Lubawy Oliwii Lóźniewskiej, która na co dzień reprezentuje klub CSW Champion Lubawa wraz z Oliwią na zaproszenie obecni byli również Trener Rafał Mazurowski, Prezes CSW Champion Mariusz Zięba z Magdaleną Poza, oraz Katarzyna Lóźniewska mama Oliwii…
Oliwia Lóźniewska otrzymała wyróżnienie z pośród zawodników Sportu Młodzieżowego za Mistrzostwo Europy WAKO (World Association of Kickboxing Organizations) w formule Kick Light w kategorii wagowej do 60 kg i za brązowy medal w formule Light Contact w kategorii wagowej także do 60 kg Kadetek Starszych.
W imieniu klubu i zarządu CSW Champion Lubawa serdecznie dziękujemy!

Komentarze

Komentarze

Translate »
Scroll to top