Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Wiadomości » Wspomnienia ze szkolnej ławy

Wspomnienia ze szkolnej ławy

Wspomnienia ze szkolnej ławy

Dzień Edukacji Narodowej, często zwany po prostu Dniem Nauczyciela, to wspaniała okazja do docenienia osób, których spotykamy na drodze zdobywania wiedzy i samorozwoju. Tradycyjnie w Lubawskim Centrum Aktywności Społecznej odbyło się spotkanie z emerytowanymi nauczycielami, którzy swoją karierę zawodową zakończyli, ucząc w lubawskich szkołach.
– Życzę, byśmy mogli się jak najdłużej spotykać, wzajemnie szanować, wspominać stare czasy i obiecajcie mi, że co roku będzie Was coraz więcej. Na nasze spotkania „przyciągajcie” wszystkich swoich znajomych, z którymi pracowaliście w oświatowych placówkach. Wszystkiego dobrego, przede wszystkim dużo, dużo zdrowia, w podziękowaniu za Wasz trud i za Waszą pracę – powiedział burmistrz w towarzystwie radnego Janusza Sobiechowskiego, jednocześnie emerytowanego nauczyciela Zespołu Szkół w Lubawie.
Spotkanie było okazją do wspomnień z czasów aktywności zawodowej oraz rozmów o bieżących sprawach i planach inwestycyjnych samorządu. W kręgu zainteresowań znalazł się temat związany z remontem Szkoły Podstawowej. Wielu z nauczycieli w modernizowanym obecnie budynku przy ul. Rzepnikowskiego spędziło lata swojej pracy. Zwieńczeniem uroczystości był okolicznościowy tort, a upominkiem dla nauczycieli skromny kwiatek. Pamiątką po spotkaniu jest wspólne zdjęcie.

Komentarze

Komentarze

Translate »
Scroll to top