Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Wiadomości » XI Lubawska Gala Sportu

XI Lubawska Gala Sportu

XI Lubawska Gala Sportu

8 marca odbyła się XI Lubawska Gala Sportu. Podczas uroczystości wręczono Nagrody Finansowe Burmistrza Miasta Lubawa dla najlepszych sportowców, trenera, działacza oraz drużyny i rozstrzygnięto plebiscyt Głosu Lubawskiego na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Ziemi Lubawskiej.

Laureaci Nagród Finansowych Burmistrza Miasta Lubawa:

Kategoria: Zawodnik
3000 złotych – Sebastian Jakubowski – lekkoatleta – LKS Lubawa, trener Marek Tykarski
2000 złotych – Daria Siemińska – lekkoatletka – LKS Lubawa, trener Leszek Kołodziejski
2000 złotych – Dorota Wrońska – biegacz – Lubawa Kocha Biegać
2000 złotych – Jakub Leliwa – kickboxer – CSW Champion – trener Rafał Mazurowski
2000 złotych – Nikodem Zawadzki – zapaśnik – MLKS Sokół – trener Henryk Mężykowski

Wyróżnieni zawodnicy:

1. Paweł Fafiński – Lekkoatletyczny Klub Sportowy LUBAWA
2. Błażej Lewalski – Lekkoatletyczny Klub Sportowy LUBAWA
3. Agata Borkowska – Lekkoatletyczny Klub Sportowy LUBAWA
4. Przemysław Józefowicz – MLKS Motor Lubawa
5. Michał Zawadzki – MLKS SOKÓŁ
6. Igor Ewertowski – MLKS SOKÓŁ
Wyróżnieni zawodnicy otrzymali inteligentne opaski, powerbanki oraz przenośne głośniki.

Kategoria: Drużyna
6000 złotych – drużyna seniorów MLKS Motor Lubawa
Nominowana w tej kategorii była również drużyna LUKS Koperni

Kategoria: Trener
3000 złotych – Marek Tykarski – trener LKS LUBAWA
Nominowani w tej kategorii byli również: Krzysztof Malinowski – MLKS Motor Lubawa oraz Henryk Mężykowski – MLKS SOKÓŁ

Kategoria: Działacz

3000 złotych – Zdzisław Niesiobędzki – działacz MLKS SOKÓŁ

Nominowany w tej kategorii był również Jerzy Jurkiewicz – MLKS Motor

W gronie 10 „Najpopularniejszych” Sportowców plebiscytu Głosu Lubawskiego znaleźli się:

Sportowcy:

1 miejsce, Artur Modrzewski, Jordan Kazanice.
2. miejsce, Nikodem Zawadzki, Sokół Lubawa.
3. miejsce, Daria Siemińska, LKS Lubawa.
4. miejsce, Julia Kamińska, Champion Lubawa.
5. miejsce, Jakub Olejniczak, Motor Lubawa.
6. miejsce, Łukasz Stawiarski, Sokół Lubawa.
7. miejsce, Piotr Biczkowski, Lubawski Klub Rajdowy.
8. miejsce, Lena Kopistecka, Champion Lubawa.
9. miejsce, Dominik Kempkowski, Lider Złotowo.
10. miejsce, Maciej Kolasa, Motor Lubawa.

Najpopularniejszym trenerem został Marek Śnieżawski, Motor Lubawa.

Podczas Lubawskiej Gali Sportu przyznano również dwie nagrody specjalne: drużynie U-12 KS Constract za zdobycia tytułu Mistrza Futsal Młodej Ekstraklasy oraz Pani Małgorzacie Kasprzyckiej za krzewienie sportu w środowisku osób niewidomych i niedowidzących.

Gwiazdą wieczoru był Kabaret Chyba.

Komentarze

Komentarze

Scroll to top