Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Wiadomości » Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku

Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku

Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku

Dnia 18.03.2014r  w Szkole Podstawowej w Lubawie odbył się Turniej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”-U-10.Były to eliminacje na szczeblu gminnym . W turnieju brały udział  drużyny :UKS Tuszewo ,SP Tuszewo ,SP Rożental i SP Lubawa.
Pogoda nie dopisała ,dlatego turniej przeprowadzono w sali gimnastycznej .Mimo niedogodności ,mali zawodnicy walczyli wytrwale o miejsca na podium.
Reprezentanci naszej szkoły zajęli III miejsce
Skład drużyny SP Lubawa :Kacper Raszkowski, Mateusz Galiński ,Patryk Lewandowski ,Antoni Rynkowski ,Wojciech Anaczkowski ,Paweł Szczepański ,Patryk Dereszewski ,Hubert Januszewski ,Arkadiusz Szostek.Opiekunem drużyny była p.Anna Gsell.

Przy okazji warto wspomieć, że w dniu  20.03. na boisku w Iławie odbyły się mistrzostwa Powiatu Iławskiego w piłce nożnej chłopców U-12 rozgrywanych w ramach XIV turnieju piłki nożnej o Puchar Tymbarku. Piłkarze ze szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Lubawie mimo dzielnej postawy zajęli trzecie miejsce w pięciozespołowej stawce przegrywając tylko ze zwycięzcami – drużyną  z Iławy. Najlepszym strzelcem naszej drużyny został Tobiasz Kłosowski 8 bramek

Artykuł/Zdjęcia Gsell A./Hejda A. oraz Fafiński W.

Komentarze

Komentarze

Translate »
Scroll to top