Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Wiadomości » Zapowiedź Grand Prix Lubawy w halowej piłce nożnej

Zapowiedź Grand Prix Lubawy w halowej piłce nożnej

Zapowiedź Grand Prix Lubawy w halowej piłce nożnej – 19.12.2020r.
Już w najbliższą sobotę, 19. grudnia, odbędzie się pierwszy turniej Grand Prix Lubawy w halowej piłce nożnej. Organizatorzy zostali zaskoczeni bardzo dużą liczbą zgłoszeń, co spowodowało wcześniejsze zamknięcie listy uczestników.
– Zapisy zakończyliśmy we wtorek, na dobę przed planowanym wcześniej terminem – mówi Jacek Różański, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji. – Jest to dla nas zaskoczenie tym bardziej pozytywne, że na wcześniejsze zaproszenia do udziału w lidze halowej nie odpowiedział nikt!
W sobotę w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Św. Barbary zagra 14 zespołów, m.in. z powiatu nowomiejskiego i brodnickiego. Cała stawka podzielona została na 4 grupy, których zwycięzcy zmierzą się w półfinałach, a następnie powalczą o miejsca nr 1 i 3.
Kto będzie faworytem sobotnich zmagań? Trudno powiedzieć, bo na hali OSiR gościć będzie kilka nieznanych w Lubawie ekip. Z miejscowych na pewno silny powinien być Automatic, obrońca tytułu, a także młodzieżowy Constract i Motor, czy też zespół Auto Części Daniel oraz Avista Łążyn.
Turniej odbędzie się w obowiązującym reżimie sanitarnym, co oznacza, że na trybunach zabraknie kibiców. Poza tym każda z czterech grup rozgrywać będzie swoje mecze w innych godzinach, co pozwoli organizatorom na dezynfekcje szatni przed wizytą kolejnych drużyn. Początek rywalizacji o godz. 14, planowane zakończenie ok. godz. 20

Źródło: OSIR Lubawa

Komentarze

Komentarze

Translate »
Scroll to top