Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Wiadomości » Oświata » Bal karnawałowy w Przedszkolu Miejskim

Bal karnawałowy w Przedszkolu Miejskim

Bal karnawałowy w Przedszkolu Miejskim

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w naszym przedszkolu.
W dniu 14.01.2015r. w Przedszkolu Miejskim w Lubawie odbył się bal karnawałowy w trzech grupach wiekowych o godz. 9.30, 12.30 i 15.00.
Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Manów, Batmanów, …  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Podczas zabawy były prezentacje poszczególnych grup, tańce i konkursy takie jak: układanie bałwanka z elementów, „kto pierwszy na baloniku itp.
Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.
Kolejny bal karnawałowy już za rok !
Opracowała L. Janus

Komentarze

Komentarze

Translate »
Scroll to top