Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Wiadomości » Sport i Rekreacja » Boisko wielofunkcyjne już dostępne!

Boisko wielofunkcyjne już dostępne!

Boisko wielofunkcyjne już dostępne!

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubawie zaprasza do korzystania z wielofunkcyjnego boiska sportowego z nawierzchnią syntetyczną przy ul. Św. Barbary 45 (przy budynku byłego gimnazjum). Obiekt został uporządkowany po tym, jak w okresie zimowych działało tam lodowisko.

Wraz z nadejściem ciepłych dni OSiR zaprasza wszystkich chętnych na zlokalizowane tam boiska do piłki nożnej, ręcznej, siatkówki i koszykówki.

Korzystających niewątpliwie najbardziej ucieszy fakt, że korzystanie z obiektu będzie całkowicie bezpłatne. W trosce o jego stan administrator przewidział pewne wymogi organizacyjne, które korzystający będzie zobowiązany spełnić. Obiekt będzie udostępniany tylko dla grup zorganizowanych, którymi będzie się opiekować przynajmniej jedna osoba pełnoletnia. W tym celu chęć skorzystania z boiska należy najpierw zgłosić (można rezerwować z wyprzedzeniem) w recepcji OSiR przy ul. Łąkowej telefonicznie (89 645 24 18, 503 320 060), zapisać się na określoną godzinę i odebrać klucz do bramki wejściowej. Po zakończeniu korzystania należy klucz w recepcji zwrócić.

Zapraszamy w godzinach od 16.00 do 20.00 w dni powszednie, a w soboty i niedzielę od godz. 10.00 do 20.00.

Komentarze

Komentarze

Translate »
Scroll to top