Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Karta Dużej Rodziny » Duże Rodziny będą mogły kupować taniej w sklepie firmowym SZYNAKA-MEBLE Sp. z o.o.!

Duże Rodziny będą mogły kupować taniej w sklepie firmowym SZYNAKA-MEBLE Sp. z o.o.!

Duże Rodziny będą mogły kupować taniej w sklepie firmowym SZYNAKA-MEBLE Sp. z o.o.!

SZYNAKA_meble

SZYNAKA – MEBLE Sp. z o.o. to lider w produkcji wysokiej jakości mebli mieszkaniowych (z przeznaczeniem do: sypialni, jadalni, pokoju dziennego, młodzieżowego), kuchennych, biurowych, łazienkowych i sklepowych. Do ich produkcji używa się wysokiej jakości płyt meblowych: foliowanych i laminowanych – odpornych na zarysowania, wysoką temperaturę i środki chemiczne oraz drewna litego: brzozy, buku, dębu i orzecha.
Firma jest filarem Grupy Meblowej Szynaka, w skład której wchodzi 6 nowoczesnych zakładów produkcyjnych w Lubawie, Nowym Mieście Lubawskim, Iławie i Wolsztynie. Wszystkie fabryki to nowoczesne zakłady produkcyjne, dostosowane pod względem wymogów produkcyjnych do warunków i wysokich standardów Unii Europejskiej. Grupa dysponuje także nowoczesnym Centrum Logistycznym o powierzchni ponad 42 000 m² oraz własnym Centrum Wystawienniczym o powierzchni ponad 1 500 m², w którym organizowane są imprezy targowe i szkoleniowe.  W ubiegłym roku powiększono majątek  Grupy Meblowej Szynaka o zabytkową posiadłość w Mortęgach, w której po rewitalizacji znajdzie się centrum konferencyjno – szkoleniowe. Właściciele Alina i Jan Szynaka za honorowy cel postawili sobie odtworzenie przedwojennej historii zabytkowego Pałacu  z końca XIX wieku.
Początki firmy Szynaka Meble Sp. z o.o. sięgają 1957 roku kiedy to powstał mały zakład rzemieślniczy prowadzony przez Jana Szynaka (seniora) – ojca obecnego Prezesa. W 1985 roku zarządzanie zakładem przejął syn Jan Szynaka i w 1991 r przekształcił go w PPUHiE Szynaka. 1 stycznia 2001 roku powstał nowy podmiot prawny, który funkcjonuje pod nazwą Szynaka Meble Sp. z o.o. Świeże spojrzenie na zarządzanie i nowe koncepcje prowadzenia firmy zainicjowały jej dynamiczny rozwój. Pod kierownictwem Prezesów Alina i Jana Szynaka (syna) firma osiągnęła ugruntowaną pozycję na rynku oferując swoim klientom wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. Nowoczesne technologie oraz  oryginalne wzornictwo stały się skutecznym narzędziem promocji zarówno przedsiębiorstwa,  jak i regionu. Styl oraz jakość na najwyższym poziomie łączone są z funkcjonalnością i trwałością. Szynaka Meble przywiązuje dużą wagę do ciągłego rozwoju i utrzymania wysokiej i ugruntowanej pozycji na rynku meblarskim w Polsce, a także zagranicznym. Wyroby firmy można znaleźć w setkach sklepów partnerskich  w całej Polsce oraz w licznych salonach i dużych sieciach handlowych na całym świecie. Dzięki nowoczesnym metodom zarządzania oraz skutecznej polityce promocyjnej firma rozwinęła liczne kontakty handlowe, min. z globalnymi dystrybutorami, których sieć sprzedaży obejmuje swoim zasięgiem niemal wszystkie kontynenty.
Spółka posiada ponad 57 – letnią tradycję i wciąż otwarta jest na nowoczesne rozwiązania i ciągle dąży do wdrażania innowacyjnych zastosowań nie zapominając przy tym o wieloletnich, sprawdzonych wzorach. Stosowanie najnowszych rozwiązań wzorniczych i wykończeniowych stawia wyroby firmy na bardzo wysokim poziomie. Używane do produkcji materiały oraz technologie są gwarantem najwyższej jakości i estetyki, a opracowania konstrukcyjne umożliwiają łatwość montażu, dowolność aranżacji pomieszczeń oraz wieloletnią niezawodność w użytkowaniu. Potwierdzeniem słuszności przyjętej przez firmę strategii działania są otrzymywane przez nią liczne nagrody i wyróżnienia. Do najważniejszych możemy zaliczyć: Pierwszy Diament do Lidera Polskiego Biznesu 2014, Medal Europejski 2014 (przyznana firmie już po raz 3), Branżowy Lider Zmian 2013, Kosynierzy Przedsębiorczości 2013, Pracodawca Organizator Pracy Bezpiecznej 2013 ( przyznana firmie już po raz 3), Perła Polskiej Gospodarki 2012, Lider Polskiego Biznesu 2011, Człowiek Roku 2012, 2011 dla Prezesa Jana Szynaka, Firma Roku 2012, 2011, Ambasador Polskiej Gospodarki, Gazela Biznesu i wiele innych.  Wszystkie nagrody i wyróżnienia motywują Właścicieli oraz zatrudnionych w całej Grupie Meblowej 2 774 pracowników do utrzymywania wysokich standardów, czego dowodzą przyznane firmie certyfikaty: Zarządzanie Jakością ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, Certyfikat AEO. Bardzo szybki rozwój firmy pociągnął za sobą szereg prac związanych z modernizacją budynków, parków maszynowych jak również zaowocował inwestycjami w kadrę pracowniczą. Na każdym szczeblu jest ona bardzo dokładnie dobierana zarówno pod względem kwalifikacji zawodowych jak i posiadanych doświadczeń. Firmę tworzą ludzie młodzi oraz osoby z wieloletnim stażem pracy, gwarantującym merytoryczne przygotowanie. Aktywna polityka personalna, atrakcyjne systemy motywacyjne, liczne szkolenia i wyjazdy integracyjne pozytywnie wpływają na wizerunek firmy jako rzetelnego i solidnego pracodawcy.
Położenie firmy w jednym z najpiękniejszych regionów Polski Mazurach zobowiązuje do dbania o środowisko naturalne. Z tego względu w Grupie Meblowej Szynaka wszystkie zakłady produkcyjne posiadają nowoczesne kotłownie. Stale udoskonalane procesy produkcyjne, używanie tylko właściwych i objętych restrykcyjnymi przepisami materiałów pozwala produkować meble przyjazne środowisku naturalnemu. Dumą Grupy Meblowej Szynaka jest jeden z najważniejszych certyfikatów w branży meblarskiej ,,FSC Chain of Custody” przyznawany producentom mebli wykonywanym z surowca pochodzącego z obszarów o prawidłowo prowadzonej gospodarce leśnej.  Kupując meble oznaczone logo FSC klienci mają pośredni wpływ na zachowanie środowiska naturalnego w pierwotnym stanie.
Firma dba nie tylko o własny rozwój, ale także o rozwój lokalnej społeczności. Świadomie bierze odpowiedzialność za pracowników oraz ich rodziny. Angażuje się w ich rozwój zawodowy oraz akcje społeczne na szczeblu lokalnym, wojewódzkim i krajowym. Wykorzystuje sponsoring jako nieodzowny element wsparcia instytucji i organizacji z regionu.
Dla Właścicieli firmy ważniejsza od kapitału jest energia i entuzjazm. Na tych wartościach opierają dalszy rozwój firmy. W firmie przywiązuje się szczególną rolę do społecznych elementów wizerunku firmy, takich jak: rzetelność i przyjazny stosunek do wszystkich interesariuszy: klientów, kontrahentów, pracowników i społeczeństwa. Te elementy wizerunku postrzega się w kategoriach honoru rodziny.
Misją firmy jest utrzymanie wysokiej pozycji w branży. Firma realizuje ją poprzez działania, w których doświadczenie, profesjonalizm, pasja, innowacja łączą się w idealną harmonię – tworząc meble, które inspirują Klientów i przyczyniają się do budowania, niepowtarzalnej atmosfery w każdym wnętrzu. Od  ponad 57 lat firma jest „zawsze blisko ludzi”. To wyróżnia ją wśród konkurencji.

Wypowiedź Pani Prezes Aliny Szynaka na temat przystąpienia do programu Karta Dużej Rodziny

Zaangażowanie i współodpowiedzialność za życie lokalnej społeczności oraz pomoc i dzielenie się z najbardziej potrzebującymi od zawsze były i są wartościami Grupy Meblowej Szynaka, na stałe wpisanymi w strategię jej rozwoju. Zgodnie z przyjętą polityką, firma aktywnie angażuje się w działalność społeczną poprzez udział w różnego rodzaju przedsięwzięciach i inicjatywach, których celem jest wspieranie innych. Jako firma o globalnym zasięgu zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności społecznej jaka na nas spoczywa. W myśl dewizy być zawsze blisko ludzi, którą realizujemy od ponad 57 lat, podejmujemy liczne działania charytatywne, sponsoringowe, wspierające lokalną działalność społeczną i kulturalną. Realizujemy naszą misję poprzez odpowiedzialne zarządzanie przedsiębiorstwem, co przejawia się m.in. w podnoszeniu odpowiedzialności za skutki naszych działań podejmowanych wobec klientów, przedsiębiorstwa, pracowników i ich rodzin, partnerów handlowych, instytucji zewnętrznych i środowiska naturalnego. Funkcjonujemy w taki sposób, aby dla innych (w tym społeczeństwa lokalnego) stanowić źródło wartości ekonomicznych, intelektualnych i społecznych. Efektywne działania społeczne przynoszą mierzalne korzyści trzem grupom: społeczeństwu, pracownikom i naszemu biznesowi. Dla każdej z tych grup każdorazowo określamy odrębne wskaźniki, dzięki którym możemy na bieżąco oceniać skuteczność naszych działań. By mieć pewność, że właściwie angażujemy nasze zasoby (zarówno finansowe jak i poza finansowe) i rzeczywiście osiągamy zakładane cele społeczne i biznesowe, inwestycje społeczne traktujemy tak jak wszystkie inne, bardzo poważnie. Dokładnie monitorujemy, gdzie trafiają nasze pieniądze, jaka jest skala zaangażowania innych, jak podejmowane przez nas działania wpływają na wizerunek naszej firmy. Jako firma rodzinna, oparta na 4 pokoleniowych tradycjach, na doświadczeniach, będąca  istotnym elementem polskiej gospodarki, kultywujemy tradycję oraz wspólne wartości w dobie postępującej globalizacji. Dobro naszych pracowników, ich rodzin, jak i lokalnej społeczności, jest od początku istnienia firmy wartością priorytetową. Dowodem tego niech będzie przystąpienie do programu Karta Dużej Rodziny. Jest to jedna z wielu inicjatyw, w których bierzemy udział. Rodzina jest fundamentem każdego społeczeństwa. Należy ją wspierać i pomagać. Sama posiadam wielodzietną rodzinę i znam jej wartości, zalety, ale również problemy i potrzeby. Wierzę, że dzięki przystąpieniu do programu Karta Dużej Rodziny będziemy mieć bezpośredni wpływ na polepszenie warunków bytowych niejednej rodziny z naszego otoczenia. Zachęcam również  innych przedsiębiorców z regionu (i nie tylko) do przystąpienia do tego programu.

Dane Salonu firmowego:
SZYNAKA-MEBLE Sp.zo.o
ulica Grunwaldzka 10A
14-260 Lubawa
tel. 89 645 50 28
Strona: http://www.szynaka.pl/
Polub nas na Facebooku: Szynaka Meble

Tabela zniżek

 

Komentarze

Komentarze

Translate »
Scroll to top