Tu jesteś: Home » Wiadomości » Sport i Rekreacja » Dwa złote medale Piotra Kozłowskiego

Dwa złote medale Piotra Kozłowskiego

W sobotę 12.03.2016r. w Kurzętniku odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Warmińsko- Mazursko- Mazowieckiego w biegach przełajowych w kategorii młodzika nazywane także mistrzostwami międzywojewódzkimi. Lekkoatletyczny Klub Sportowy „Lubawa” reprezentowało trzech zawodników. Na najwyższym stopniu podium stanął Piotr Kozłowski. W trudnych, wietrznych warunkach na wymagającej trasie(zawody odbywały się na Zamkowej Górze), nie dał szans rywalom i zwyciężył z dużą przewagą. Wynik Piotra nie jest zaskoczeniem dla trenerów i kolegów z LKS „Lubawa”. Sukces Piotra poprzedzony był systematyczną i solidną pracą. W „przełajach” dobrze zaprezentowali się także Maciej Borkowski (9m) i Wojciech Karczewski (17m). Mistrzostwa Makroregionu były jednocześnie mistrzostwami województwa warmińsko- mazurskiego- tym sposobem Piotr w sobotnie popołudnie wrócił do Lubawy z dwoma złotymi medalami..

W zorganizowanym przy okazji mistrzostw, biegu OPEN zwyciężył były reprezentant „LKS-u” Mateusz Jackiewicz (obecnie AZS UWM Olsztyn).

Cieszy bardzo coraz większa liczba zawodników poważnie traktujących trening, jak widać daje to wymierne efekty. Można pogodzić dobrą zabawę z solidnym treningiem do czego zachęcamy wszystkich adeptów „KRÓLOWEJ SPORTU”.

Gratulacje i życzenia dalszych sukcesów dla wszystkich zawodników LKS „Lubawa”