Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Wiadomości » „Dwieście lat” dla Pani Anieli

„Dwieście lat” dla Pani Anieli

„Dwieście lat” dla Pani Anieli

W styczniu swoje 100 urodziny obchodziła mieszkanka Lubawy Pani Aniela Malinowska. W związku z tym z najlepszymi życzeniami, skromnymi upominkami oraz listem gratulacyjnym od Premiera RP odwiedzili ją burmistrz Maciej Radtke, przewodniczący Rady Miasta Lubawa Jan Sarnowski oraz kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Iwona Marzena Zielińska.

– Taki dzień w życiu człowieka jest chwilą doniosłą, wyjątkową i niecodzienną, dlatego spotkanie z Panią w tak miłych okolicznościach to dla nas wielki zaszczyt. Mamy przed sobą osobę silną, bohaterkę „dnia codziennego”, która pomimo wielu ciężkich przeżyć związanych z przebiegiem II wojny światowej oraz tragicznymi wydarzeniami z życia prywatnego, nigdy nie straciła „woli walki”, hartu ducha oraz pozytywnego i otwartego nastawienia do drugiego człowieka, takie słowa do solenizantki skierował burmistrz Lubawy.

Jubilatka cieszy się dobrym zdrowiem i potężnym zasobem serdeczności do drugiego człowieka.

– Nawet nie pomyślałam, że tak wspaniale będę obchodzić swoje 100 urodziny. Życzę Wam wszystkim jak najlepszego zdrowia i żebyście się Państwo bardzo dobrze czuli w swojej pracy, nie mieli żadnych przykrości, bo ja od 14 roku życia pracuję, ojciec mój był już stary i ja go zastępowałam. Ale tak naprawdę czułam się bardzo dobrze, nie czułam się osamotniona, opuszczona i do końca czuję się szczęśliwie, powiedziała Jubilatka.

Jak urodziny, to musi być rodzina, tort i „Sto lat” dla solenizantki i tego nie zabrakło, no może z modyfikacją, że teraz życzymy Pani Anieli już „Dwustu lat” w zdrowiu, szczęściu i otoczeniu najbliższych.

 

Komentarze

Komentarze

Translate »
Scroll to top