Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Wiadomości » UM Lubawa » Dzień Dobry Lubawo!

Dzień Dobry Lubawo!

Dzień Dobry Lubawo!

“Samorządowa Lubawa” to nowa gazeta na lokalnym rynku prasowym, której wydawcą jest Miejski Ośrodek Kultury. Gazeta skierowana jest przede wszystkim do Mieszkańców. Wiadomości dotyczyć będą przede wszystkim lubawskich spraw, związanych z szeroko rozumianym życiem społeczno – gospodarczym miasta.

Jak mówi Zenon Paprocki, dyrektor MOK – Naszym założeniem jest skupienie się i docieranie do lubawian z wiadomościami, które dotyczą właśnie Mieszkańców, które dzieją się w naszym mieście i są dla nas najistotniejsze. Chcielibyśmy także jasno i zdecydowanie artykułować swoje stanowisko w niektórych sprawach, co nie zawsze było możliwe czy zauważane. Jesteśmy świadomi, że gazety nie są z gumy i nie zawsze wszystko zmieści się na ich łamach, nie wszystko to, co powinno trafić do wiadomości mieszkańców.”

W pierwszym numerze znajdziecie Państwo aktualnie podejmowane sprawy przez lubawski samorząd, jak również dowiecie się, co słychać w miejskich jednostkach. Miesięcznik zawiera również praktyczny wykaz wszystkich naszych jednostek wraz z numerami telefonów. Znajdziemy również w niej “lubawski” niezbędnik w postaci wykazu numerów alarmowych, działania weekendowego ambulatorium oraz kontakty do aptek i szpitali. Gazeta jest bezpłatna, a jej dystrybucja polegać ma na dostarczeniu egzemplarza do każdego mieszkania i domu w Lubawie. Naszym celem jest dotarcie do każdego Mieszkańca i przekazanie najważniejszych informacji. W przypadku, gdy ktoś nie otrzyma prasy, proszony jest o kontakt z Miejskim Ośrodkiem Kultury pod nr tel. 89 645 26 68.

Komentarze

Komentarze

Translate »
Scroll to top