Tu jesteś: Home » Wiadomości » Sport i Rekreacja » Finał XX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieżowej w zapasach

Finał XX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieżowej w zapasach

W dniach 13-15 czerwca w Wałbrzychu odbył się finał XX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieżowej w zapasach w stylu klasycznym. W kategorii 42 kg I miejsce zajął Michał Zawadzki, który podczas całego turnieju nie stracił ani jednego punktu technicznego a wszystkie walki wygrał przed czasem w pierwszej rundzie. W walce finałowej w ciągu 20 sekund położył swojego przeciwnika na łopatki. W kategorii 58 kg V miejsce zajął Kamil Bieniaszewski, 69 kg VII miejsce Łukasz Wojdat a w kategorii 76 kg również VII miejsce przypadło Jakubowi Jarzembowskiemu.

W klasyfikacji drużynowej na 53 kluby “Sokół” Lubawa zajął 7 miejsce natomiast w klasyfikacji województw warmińsko- mazurskie sklasyfikowane zostało na 6 miejscu.