Tu jesteś: Home » Wiadomości » Sport i Rekreacja » IV Rzut Międzynarodowy Ligi Międzyszkolnej w zapasach w stylu wolnym

IV Rzut Międzynarodowy Ligi Międzyszkolnej w zapasach w stylu wolnym

Mrągowo w dniu 19.06.2016 gościło uczestników IV Rzutu Międzynarodowej Ligi Międzyszkolnej w zapasach w stylu wolnym oraz turnieju w mini zapasach. W turnieju tym wystartowali także zapaśnicy z Lubawy. W klasyfikacji generalnej po czterech turniejach ligowych bardzo wysokie II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa z Lubawy. Indywidualnie na podium stanęli: 42 kg na trzecim miejscu Łużyński Filip i Januszewski Hubert, 53 kg Florkowski Maciej również zdobył brązowy medal, natomiast Radosław Gajewski w wadze do 66 kg był II. W turnieju mini zapasów brązowy medal zdobył Lewicki Nikodem.