Korzystanie z serwisu oznacza akceptacj─Ö polityki plik├│w cookies | Zgadzam si─Ö ÔÇô>
Tu jeste┼Ť: Home » Wiadomo┼Ťci » Sport i Rekreacja » Najlepsi z najlepszych wybrani na Mistrzostwa Europy!

Najlepsi z najlepszych wybrani na Mistrzostwa Europy!

Najlepsi z najlepszych wybrani na Mistrzostwa Europy!

W dniach od 26 do 28 czerwca w Lubawie odbywa┼éo si─Ö zgrupowanie kadrowicz├│w pod okiem trenera Rafa┼éa Mazurowskiego z pomoc─ů asystentki Oliwii L├│┼║niewskiej.
Konsultacje g┼é├│wnie mia┼éy na celu wyselekcjonowa─ç kadr─Ö, kt├│ra b─Ödzie reprezentowa─ç Polsk─Ö w┼Ťr├│d kadet├│w w formule kick-light na Mistrzostwach Europy w San Sebastian w Hiszpanii.
Ju┼╝ w pi─ůtek zawodnicy po wydolno┼Ťciowym treningu przeszli pierwszy test biegowy na 400 m. w kt├│rym najlepiej wypad┼é Hubert ┼üaniewski (CSW Champion Lubawa) czas: 00:01:04:33, tu┼╝ po nim na drugim miejscu uplasowa┼é si─Ö Miko┼éaj Ma┼äka (KS Polonia 1912 Leszno) czas: 00:01:04:61, natomiast trzecim zawodnikiem by┼é Konrad ┼üaniewski (CSW Champion Lubawa) czas: 00:01:07:03. W┼Ťr├│d dziewczyn najlepsz─ů okaza┼éa si─Ö Paulina Turulska (CSW Champion Lubawa) czas: 00:01:17:77, drug─ů okaza┼éa si─Ö Weronika Nowak (UKS Gladiator Binczarowa) czas: 00:01:20:33, a na trzecim miejscu uplasowa┼éa si─Ö Wiktoria Kolczyk (GKS Champion Gda┼äsk) z czasem: 00:01:20:62. W sobot─Ö kadrowicze rozpocz─Öli dzie┼ä od zaprawy biegowej, nast─Öpny trening by┼é skupiony g┼é├│wnie na sparingach zadaniowych natomiast por─ů popo┼éudniow─ů zawodnicy wkomponowali si─Ö w zawody, gdzie trwa┼éy walki o Puchar Starosty Powiatu I┼éawskiego, dzi─Öki czemu by┼éa mo┼╝liwo┼Ť─ç sprawdzenia zawodnik├│w nie tylko od strony umiej─Ötno┼Ťci, ale i tak┼╝e jak radz─ů sobie pod wzgl─Ödem znoszenia presji walcz─ůc przy publiczno┼Ťci. Tego dnia po walkach kadrowicze mieli czas wolny, a wieczorem jak ka┼╝dego dnia odbywa┼éy si─Ö zebrania podsumowuj─ůce wykonane zadania przez zawodnik├│w. W niedziel─Ö dzie┼ä r├│wnie┼╝ rozpocz─Öli┼Ťmy od zaprawy biegowej, a nast─Öpnie po ┼Ťniadaniu w┼é─ůcznie z godzinn─ů przerw─ů odby┼é si─Ö ostatni trening z elementami walki skupiaj─ůcej si─Ö na zadaniach defensywnych i kontr ofensywnych. Trening ko┼äczyli┼Ťmy ostatnim testem wydolno┼Ťciowym na podstawie interwa┼éu obwodowego sk┼éadaj─ůcego si─Ö z sze┼Ťciu┬á stacji, kt├│re nale┼╝a┼éo pokona─ç w jak najszybszym czasie bior─ůc pod uwag─Ö dobrze wykonane ─çwiczenia. Jak si─Ö okaza┼éo w┼Ťr├│d ch┼éopc├│w ponownie z najlepszym wynikiem wypad┼é Hubert ┼üaniewski (CSW Champion Lubawa) czas: 00:01:02:01, tu┼╝ po nim uplasowa┼é si─Ö Piotr St─Öpie┼ä (MUKSW FF Opoczno) czas: 00:01:02:31, a na miejscu trzecim uplasowa┼é si─Ö Przemys┼éaw Kalisz (SKF Boksing Zielona G├│ra) z czasem: 00:01:03:78. W┼Ťr├│d dziewczyn, tak┼╝e jak w poprzednim te┼Ťcie najlepsz─ů okaza┼éa si─Ö Paulina Turulska (CSW Champion Lubawa) czas: 00:01:11:25 na drugim miejscu uplasowa┼éa si─Ö Klara Pi─Ötak (KS Beniaminek 03 Starogard Gda┼äski) czas: 00:01:13:26 natomiast trzeci─ů zawodniczk─ů okaza┼éa si─Ö Jolanta Cicho┼ä (UKS Evan Nowy S─ůcz) z czasem: 00:01:14:72. Generalnie rzecz bior─ůc wszyscy kadeci wykazali si─Ö wysokim poziomem, pomimo to po wcze┼Ťniejszym za┼éo┼╝eniu, i┼╝ spo┼Ťr├│d 25 zawodnik├│w wy┼éoni─Ö sk┼éad 14 osobowy wi─Öc na podstawie mi─Ödzy innymi test├│w i przede wszystkim na podstawie sparing├│w z najwi─Öksz─ů ilo┼Ťci─ů punkt├│w liczby same wygenerowa┼éy sk┼éad, kt├│ry jak najbardziej pozytywnie zaakceptowa┼éem. W mojej opinii w sk┼éadzie znale┼║li si─Ö zawodnicy obecnie najlepsi z najlepszych. Wielu ju┼╝ z nich z bogatym do┼Ťwiadczeniem, kt├│rzy wzajemnie si─Ö dobrze znaj─ů dzi─Öki czemu tworz─ů znakomity kolektyw i tym samym wy┼Ťmienit─ů atmosfer─Ö co wszystko w rezultacie jest niezb─Ödne w odniesieniu sukcesu, w kt├│ry bardzo wierz─Ö! Najprawdopodobniej ostatnim zgrupowaniem przed wyjazdem do Hiszpanii b─Öd─ů konsultacje kadry w terminie od 7 do 9 sierpnia r├│wnie┼╝ w Lubawie, ale o szczeg├│┼éach wkr├│tceÔÇŽ

Poniżej powołana kadra kadetów w wersji kick-light:

1. Paulina Turulska 42 kg – CSW Champion Lubawa
2. Ewa Cicho┼ä 50 kg – UKS Evan Nowy S─ůcz
3. Zuzanna Licha 55 kg – KS Polonia 1912 Leszno
4. Weronika Nowak 60 kg – UKS Gladiator Binczarowa
5. Klara Piętak 65 kg- KS Beniaminek 03 Starogard Gdański
6. Jolanta Cicho┼ä +65 kg – UKS Evan Nowy S─ůcz
7. Piotr St─Öpie┼ä 42 kg – MUKSW FF Opoczno
8. Miko┼éaj Ma┼äka 47 kg – KS Polonia 1912 Leszno
9.┬á Grzegorz B┼éotnicki 52 kg – A & W Team Obrowo
10.┬á Hubert ┼üaniewski 57 kg – CSW Champion Lubawa
11.┬á Przemys┼éaw Kalisz 57 kg – SKF Boksing Zielona G├│ra
12.┬á Sebastian Sami┼éa 63 kg – Cholew Sport Police
13.┬á Konrad ┼üaniewski 63 kg – CSW Champion Lubawa
14.┬á Kacper D─ůbrowski +69 kg – A & W Team Obrowo
15.┬á Jakub D─ůbrowski ÔÇô asystent trenera
16.┬á Oliwia L├│┼║niewska ÔÇô asystent trenera (video i fotoreporter)
17.┬á Rafa┼é Mazurowski ÔÇô TRENER

Chciałbym serdecznie podziękować za wsparcie dzięki, któremu mogły się odbyć konsultacje w Lubawie:

– Iwona Wojtowicz ÔÇ×Restauracja MaximusÔÇŁ ÔÇô us┼éugi hotelowe wraz ze ┼Ťniadaniami i kolacjami ÔÇŽ
– Jerzy Banaszewski ÔÇ×Zajazd TropicanaÔÇŁ ÔÇô obiady ÔÇŽ
– Jacek R├│┼╝a┼äski ÔÇ×O┼Ťrodek Sportu i Rekreacji w LubawieÔÇŁ ÔÇô udost─Öpnienie obiekt├│w sportowych ÔÇŽ

Trener Kadry Narodowej
Kadet├│w Kick-light
Rafał Mazurowski

Komentarze

Komentarze

Translate ┬╗
Scroll to top