Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Wiadomości » Nowe twarze w Miejskim Ośrodku Zdrowia

Nowe twarze w Miejskim Ośrodku Zdrowia

Nowe twarze w Miejskim Ośrodku Zdrowia

W październiku pracę rozpoczęły trzy nowe lekarki oraz dwie pielęgniarki i jedna rejestratorka medyczna, co z pewnością wpłynęło na poprawę dostępności do opieki medycznej, podnosząc jednocześnie standard opieki medycznej w lubawskim Ośrodku Zdrowia. Nowi medycy już pełnią dyżury i przyjmują pacjentów. Poznajmy ich!

Aleksandra Dembowska – Niścigorska to specjalistka chorób wewnętrznych. Pani doktor jest również geriatrą, czyli zajmuje się profilaktyką, diagnozowaniem i leczeniem chorób wieku podeszłego. Wcześniej pełniła funkcję koordynatora oddziału chorób wewnętrznych w Szpitalu Powiatowym w Nowym Mieście Lubawskim.

Nastassia Sazonava jest lekarzem chorób wewnętrznych. Oprócz pracy w lubawskim MOZ dyżuruje w Szpitalu Powiatowym w Iławie na oddziale chorób wewnętrznych.

Aleksandra Koloch – Głowacka specjalizuje się w dziedzinie pediatrii, dlatego będzie przyjmować w Poradni Dziecięcej. Małymi pacjentami opiekuje się również w Szpitalu Powiatowym w Iławie.

Agnieszka Puwalska jest magistrem pielęgniarstwa i zdrowia publicznego. Posiada wiele kursów kwalifikacyjnych i specjalistycznych, a obecnie kończy specjalizację z pielęgniarstwa rodzinnego.

Julia Jaworska to najmłodsza z grona pielęgniarek. Ukończyła studia licencjackie i kontynuuję naukę na studiach magisterskich.

Sylwia Chudzińska pełni rolę rejestratorki medycznej. Ukończyła kilka certyfikowanych kursów związanych z rejestracją i obsługą pacjenta.

Przypominamy, że poza nowymi lekarkami w Miejskim Ośrodku Zdrowia nadal przyjmują lekarze, których pacjenci obdarzyli zaufaniem. Są to: pediatrzy – Mirosława Margalska oraz Teresa Wiechecka; specjaliści chorób wewnętrznych oraz medycyny rodzinnej: Mirosława Różyńska, Dorota Zielińska – Lisowska, Krzysztof Grzelak, Józef Nowakowski, Ignacy Nowakowski oraz Jakub Szner. Z taką ekipą optymistycznie rozpoczynamy urodzajny w choroby i przeziębienia sezon jesienno – zimowy.

Komentarze

Komentarze

Translate »
Scroll to top