Tu jesteś: Home » Wiadomości » Ogólnopolski Turniej o Puchar Starosty Bytowskiego w zapasach w stylu klasycznym

W Miastku w dniu 08.09.2018 r.odbył się Ogólnopolski Turniej o Puchar Starosty Bytowskiego w zapasach w stylu klasycznym młodzików oraz Mini zapasy. W zawodach wystartowali również zawodnicy z Rosji. Bardzo dobrze spisało się dwóch zawodników Sokoła – Łukasz Hejda i Nikodem Zawadzki jako jedyni w finale pokonali zawodników z Rosji i zajęli pierwsze miejsca w swoich kategoriach wagowych. Na pierwszym stopniu podium stanął również Nikodem Lewicki, II m zajął Tymoteusz Zawadzki, IV m. zdobył Kacper Rogożyński a VIII był Sebastian Kowalkowski.Bardzo mocną ekipę przywieźli Rosjanie, wygrali oni prawie wszystkie kategorie wagowe. Zarówno Łukasz jak i Nikodem już w walkach eliminacyjnych napotkali rywali zza wschodniej granicy i wychodzili z nich zwycięsko. Podobnie w walkach finałowych nie dali żadnych szans swoim przeciwnikom z Rosji i zwyciężali przed czasem przez położenie na łopatki.

Materiał: MLKS Sokół