Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Karta Dużej Rodziny » P.P.H. Mulinka i Lodowa Kawiarenka przyłączyły się do Karty Dużej Rodziny

P.P.H. Mulinka i Lodowa Kawiarenka przyłączyły się do Karty Dużej Rodziny

P.P.H. Mulinka i Lodowa Kawiarenka przyłączyły się do Karty Dużej Rodziny

P.P.H. Mulinka istnieje od 1990 roku. Właścicielem sklepu jest Pani Gabriela Węgier. W ofercie sklepu znajdują się takie produkty jak bielizna, pościele, ręczniki, kołdry, poduszki oraz pasmanteria czyli głownie wszystko to co służy dla domu. Klientelą „Mulinka” są głównie kobiety od młodzieży po starsze osoby.
Pani Gabriela w 2000 roku poszerzyła swoją działalność otwierając tuż obok sklepu Kawiarenkę Lodową, która obecnie jest po przebudowie i posiada od 2014 roku dodatkową salę konsumpcyjną „Piwnica”. Jak na razie Pani Gabriela jest jedynym właścicielem jednak zapewnia, że cały biznes będzie przekazany dalej jej dzieciom. W Kawiarence Lodowej można zaspokoić swoje podniebienia różnymi słodkościami takimi jak lody, desery, naleśniki a także można napić się pysznej kawy, skosztować napoi a także poznać Dziedzictwo Kulinarne w postaci regionalnych napoi „Kormoran”. Do przytulnej kawiarenki zagląda lokalna ludność a także przyjezdni z okolic (dzieci, młodzież, starsi, rodziny)

Pani Gabriela w odpowiedzi na pytanie dlaczego przystąpiła do Karty Dużej Rodziny odpowiada:
Jest to propagowanie wspólnych wyjść rodzinnych, wspólnego spędzania czasu w miłej rodzinnej atmosferze przy słodkościach.

 

Dane firmy:
P.P.H. Mulinka i Lodowa Kawiarenka
Ulica Gdańska 20
14-260 Lubawa
Tel. 605 096 951
Strona: www.lodowakawiarenka.pl
Polub nas na Facebooku: Lodowa Kawiarenka

Tabela zniżek

Komentarze

Komentarze

Translate »
Scroll to top