Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Wiadomości » Kultura » “Pudłaki”- kolejna kinowa propozycja dla dzieci

“Pudłaki”- kolejna kinowa propozycja dla dzieci

7635408.3Na kolejny filmowy tydzień Kino Pokój przygotowało również propozycję dla najmłodszych. “Pudłaki” na pewno przypadną dzieciom do gustu.

  • Pudłaki to urocze psotne świrusy, które uwielbiają zabawę i mają dobre serca. Wiodą spokojne radosne życie w zbudowanych pod ulicami miasteczka Cheesebridge podziemiach, a ubierają się w pozostawione do recyklingu pudełka, które noszą jak żółwie swoje skorupy. Są przyjazne i zupełnie niepodobne do nadętych wytwornych mieszkańców wiktoriańskiego Cheesebridge, których obsesją jest bogactwo, pozycja klasowa i uchodzące za szczyt luksusu najbardziej śmierdzące na świecie sery. Starając się trzymać razem w swoim podziemnym świecie, Pudłaki zajmują się tym, co najbardziej lubią i najlepiej potrafią – zbieraniem odpadków po ludziach. Przerabiają je potem na fantastyczne, magiczne wynalazki. Ich działania nie znajdują jednak zrozumienia w świecie ludzi, szczególnie w kontekście nieprawdziwych opowieści rozsiewanych na ich temat.
    [opis dystrybutora kino]

Źródło: http://www.filmweb.pl/film/Pud%C5%82aki-2014-318862/descs

Projekcja w Kinie Pokój: od 24 do 30 października (w poniedziałek, tj. 27.10 nie ma seansu) codziennie o godzinie 17.00 (w niedzielę dodatkowy seans o 15.00)

Jakość: 3D

Bilety: 15 złotych normalny, 13 złotych ulgowy do nabycia w kasie kina oraz on line na https://ekobilet.pl/mok-lubawa/w-dniu/2014-10-24

 

Komentarze

Komentarze

0
0

Summary:

Translate »
Scroll to top