Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Wiadomości » Rodzinne Centrum Integracyjne Hullo już otwarte

Rodzinne Centrum Integracyjne Hullo już otwarte

Rodzinne Centrum Integracyjne Hullo już otwarte

W połowie lipca uroczyście otwarte zostało Rodzinne Centrum Integracyjne Hullo, którego celem jest stworzenie przyjaznej przestrzeni pozwalającej na wspólne spędzanie czasu w gronie rodziny i znajomych, jak i realizację indywidualnych potrzeb czy pasji. Centrum mieści się w Fijewie, a dojazd do niego możliwy jest przez Lubawę od ul. Sadowej.

Uroczyste otwarcie odbyło się w sali gimnastycznej Centrum, a uroczystego przecięcia wstęgi wraz z zaproszonymi gośćmi dokonali właściciele obiektu: Zdzisław i Grzegorz Wierzbowscy wraz z prezes Joanną Długosz.

Obiekt oferuje szereg usług. Do dyspozycji gości pozostaje strefa rekreacyjna m.in. w postaci sali do squasha, pełnowymiarowej hali sportowej czy siłowni oraz sali zabaw, małpiego gaju czy ścianki wspinaczkowej, a także kryty stok narciarski. W Centrum można również skorzystać ze strefy rehabilitacyjnej, która daje możliwość zabiegów w zakresie: fizykoterapii, hydroterapii, krioterapii, masażu, kinezyterapii, kinezjotapingu czy terapią metodą PNF. Krótkotrwałe czy przewlekłe dolegliwości bólowe można zwalczać przy wykorzystaniu lasera wysokoenergetycznego. Hullo dysponuje także bazą noclegową na 32 osoby.

Komentarze

Komentarze

Translate »
Scroll to top