Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Wiadomości » Kultura » “Sąsiedzi” w Kinie Pokój

“Sąsiedzi” w Kinie Pokój

7605874.3W Kinie Pokój od 23 maja można obejrzeć wspaniałą komedie, która jest wysoko oceniana przez oglądających. “Sąsiedzi” to film o studentach, którzy postanowili dobrze wykorzystać swój czas na imprezy.

Wszystko wskazuje na to, że świeżo upieczeni rodzice, Mac (Seth Rogen) i Kelly Radner (Rose Byrne) spełniają właśnie swój amerykański sen – mają śliczną córeczkę i dom na przedmieściu. Kiedy odkrywają, że ich nowi sąsiedzi to kilkunastu studentów z bractwa Delta Psi Beta, którym przewodzi charyzmatyczny prezes Teddy Sanders (Zac Efron), usiłują jak najlepiej wykorzystać tę dziwaczną sytuację. Imprezy organizowane przez bractwo stają się jednak coraz głośniejsze i obie strony zaczynają bronić swojego terytorium. Staje się jasne, że albo studenci opuszczą dom, albo młode małżeństwo straci resztki zdrowia psychicznego. Rozpoczyna się sąsiedzka wojna.

Autor: opis dystrybutora

Źródło: http://www.filmweb.pl/film/S%C4%85siedzi-2014-655844

Projekcja w Kinie Pokój:

od 23 maja do 29 maja w piątek o godzinie 19:00, sobotę o godzinie 18:00 i 20:00 w niedzielę seansu nie ma a w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek o godzinie 19:00

Jakość: 2D z napisami

Bilety: normalny – 13 złotych, ulgowy – 11 złotych

Bilety dostępne na miejscu lub on line: https://ekobilet.pl/mok-lubawa

Komentarze

Komentarze

Translate »
Scroll to top