Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Wiadomości » Uniwersytet Trzeciego Wieku » Seniorzy poznają tajniki informatyki

Seniorzy poznają tajniki informatyki

Seniorzy poznają tajniki informatyki

Od początku marca na Uniwersytecie Trzeciego Wieku, odbywają się bezpłatne zajęcia komputerowe, w ramach programu, “Po 50 roku życia klikanie? Z nami to nie jest duże wyzwanie! II edycja”. Ćwiczenia przeznaczone są dla osób od 50 do 64 roku życia, które chcą nauczyć się sprawnej obsługi komputera.
Uczestnicy zostali podzieleni na dwie 15-osobowe grupy, a zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu (dla każdej grupy) po 6 godzin lekcyjnych. Projekt przewiduje łącznie 120 godz. lekcyjnych.
Organizatorami są Miejski Ośrodek Kultury w Lubawie wraz z firmą szkoleniową TeamIT. Projekt zapewnia uczestnikom materiały dydaktyczne, refundację kosztów dojazdu oraz catering. Kurs kończy się egzaminem oraz Europejskim Certyfikatem Umiejętności Komputerowych ECDL Start i ECDL Core.

Dla osób, które nie mieszczą się w wymaganym przedziale wiekowym lub z innych powodów nie mogły uczestniczyć w ww. szkoleniu, MOK Lubawa zorganizuje dodatkowe zajęcia, które odbywać się będą w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lubawie, o których poinformujemy później.

Materiał: MOK Lubawa

Komentarze

Komentarze

Translate »
Scroll to top