Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Wiadomości » Kultura » Snajper w Kinie Pokój

Snajper w Kinie Pokój

7666910.3Historia kariery wojskowej i życia osobistego Chrisa Kyle’a (Bradley Cooper), który zyskał sławę najlepszego snajpera w historii elitarnej jednostki Navy SEALs.
Żołnierz Navy SEAL Chris Kyle zostaje wysłany do Iraku w jednym celu – ma chronić innych uczestników misji. Dzięki niezwykle celnym strzałom na polu walki ratuje życie wielu żołnierzom, a w miarę jak wiadomość o jego odwadze się roznosi, zyskuje pseudonim “Legenda”. Jego sława dociera również poza linię wroga. Pozbycie się Kyle’a zaczyna być najważniejszym celem rebeliantów, którzy wyznaczają nagrodę za jego głowę. Innego rodzaju bitwę toczy na własnym, rodzinnym froncie: choć przebywa na drugim końcu świata, stara się być dobrym mężem i ojcem.
Mimo zagrożeń i dotkliwej rozłąki z rodziną Kyle służy w Iraku cztery kolejne zmiany, stając się uosobieniem hasła żołnierzy Navy SEAL: “Nie zostawiamy nikogo”. Po powrocie do dzieci i żony, Tayi Renae Kyle (Sienna Miller), przekonuje się jednak, że nie potrafi zapomnieć o wojnie.
[opis dystrybutora kino]

źródło: http://www.filmweb.pl/film/Snajper-2014-656040/descs

Projekcja w Kinie Pokój: od 20 do 26 marca codziennie o 18.00 (w poniedziałek Kino zamknięte)

Bilety: 11 złotych – ulgowy, 13 złotych – normalny do zakupu w kasie kina oraz on line na www.ekobilet.pl/mok-lubawa

 

Komentarze

Komentarze

Translate »
Scroll to top