Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Wiadomości » Oświata » Szkolne Witaminy 2013

Szkolne Witaminy 2013

Szkolne Witaminy 2013

6 października 2013 roku na terenie Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Lubawie po raz kolejny odbył się festyn rodzinny „Szkolne Witaminy”. Jak co rok impreza przyciągnęła tłumy lubawian – i nic w tym dziwnego, organizatorzy zapewnili mnóstwo atrakcji. Każdy z obecnych, od maluszka do staruszka, mógł znaleźć coś dla siebie.

Tradycyjnie wielkim powodzeniem cieszyła się kawiarenka z ciastami upieczonymi przez rodziców uczniów, a także kuchnia, która w tym roku przygotowała mnóstwo pysznych potraw, takich jak: żurek, krem z dyni, czerninę, grochówkę, kluchy z twarogiem i wiele innych. Nie zabrakło również loterii fantowej, wystawy koszy witaminowych, stoiska z domowymi przetworami i kwiatami.
Po obfitym posiłku można było zmierzyć poziom cukru oraz zrelaksować się, oglądając ciekawą część artystyczną. Na tegorocznych „Witaminach” wystąpiły szkolne zespoły: „Papugi” i „Iskierki”. Na scenie swoje umiejętności przedstawili zawodnicy klubu „Sokół” oraz grupa „CSW Champion”. Podczas festynu wystąpiły również zespoły spoza Lubawy: „Siparogi” oraz „Bębniarze” z Olsztynka, a także znany z TVN zespół wokalno – muzyczny z Rudzienic o wdzięcznej nazwie „Archimini-Potomana- Zarepete- Czeremini – Kibiczanie”.
Nowością był rodzinny turniej „Piłkarzyki” oraz inne konkursy witaminowe.
Impreza mogła się odbyć dzięki pomocy rodziców, sponsorów i całej społeczności szkolnej. Serdeczne podziękowania składają uczniowie, grono pedagogiczne oraz dyrekcja szkoły.

Artykuł/ zdjęcia: Martyna Dmochewicz/ Agnieszka Hejda

Komentarze

Komentarze

Translate »
Scroll to top