Korzystanie z serwisu oznacza akceptacj─Ö polityki plik├│w cookies | Zgadzam si─Ö ÔÇô>
Tu jeste┼Ť: Home » Wiadomo┼Ťci » O┼Ťwiata » Szkolne Witaminy 2013

Szkolne Witaminy 2013

Szkolne Witaminy 2013

6 pa┼║dziernika 2013 roku na terenie Szko┼éy Podstawowej im. M. Kopernika w Lubawie po raz kolejny odby┼é si─Ö festyn rodzinny ÔÇ×Szkolne WitaminyÔÇŁ. Jak co rok impreza przyci─ůgn─Ö┼éa t┼éumy lubawian ÔÇô i nic w tym dziwnego, organizatorzy zapewnili mn├│stwo atrakcji. Ka┼╝dy z obecnych, od maluszka do staruszka, m├│g┼é znale┼║─ç co┼Ť dla siebie.

Tradycyjnie wielkim powodzeniem cieszyła się kawiarenka z ciastami upieczonymi przez rodziców uczniów, a także kuchnia, która w tym roku przygotowała mnóstwo pysznych potraw, takich jak: żurek, krem z dyni, czerninę, grochówkę, kluchy z twarogiem i wiele innych. Nie zabrakło również loterii fantowej, wystawy koszy witaminowych, stoiska z domowymi przetworami i kwiatami.
Po obfitym posi┼éku mo┼╝na by┼éo zmierzy─ç poziom cukru oraz zrelaksowa─ç si─Ö, ogl─ůdaj─ůc ciekaw─ů cz─Ö┼Ť─ç artystyczn─ů. Na tegorocznych ÔÇ×WitaminachÔÇŁ wyst─ůpi┼éy szkolne zespo┼éy: ÔÇ×PapugiÔÇŁ i ÔÇ×IskierkiÔÇŁ. Na scenie swoje umiej─Ötno┼Ťci przedstawili zawodnicy klubu ÔÇ×Sok├│┼éÔÇŁ oraz grupa ÔÇ×CSW ChampionÔÇŁ. Podczas festynu wyst─ůpi┼éy r├│wnie┼╝ zespo┼éy spoza Lubawy: ÔÇ×SiparogiÔÇŁ oraz ÔÇ×B─ÖbniarzeÔÇŁ z Olsztynka, a tak┼╝e znany z TVN zesp├│┼é wokalno – muzyczny z Rudzienic o wdzi─Öcznej nazwie ÔÇ×Archimini-Potomana- Zarepete- Czeremini ÔÇô KibiczanieÔÇŁ.
Nowo┼Ťci─ů by┼é rodzinny turniej ÔÇ×Pi┼ékarzykiÔÇŁ oraz inne konkursy witaminowe.
Impreza mog┼éa si─Ö odby─ç dzi─Öki pomocy rodzic├│w, sponsor├│w i ca┼éej spo┼éeczno┼Ťci szkolnej. Serdeczne podzi─Ökowania sk┼éadaj─ů uczniowie, grono pedagogiczne oraz dyrekcja szko┼éy.

Artykuł/ zdjęcia: Martyna Dmochewicz/ Agnieszka Hejda

Komentarze

Komentarze

Translate ┬╗
Scroll to top