Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Wiadomości » Tydzień premier w Kinie Pokój

Tydzień premier w Kinie Pokój

Tydzień premier w Kinie Pokój

To będzie tydzień premier w Kinie Pokój. Każdy znajdzie coś dla siebie! Najmłodszych zapraszamy na “Inspektora Pająka”, tych, którzy chcą już poczuć magię świąt na polską produkcję “Uwierz w Mikołaja” a dla miłośników fantasy i akcji na “Marvels”. Nie martwcie się, jeżeli nie zdążycie wybranych filmów obejrzeć w premierowym tygodniu, ponieważ będą wyświetlane jeszcze w kolejnym!

INSPEKTOR PAJĄK

Opis:

Najlepszy śledczy w świecie owadów musi rozwiązać zagadkę i ocalić pasażerów samolotu, na którego pokładzie ukrył się tajemniczy złoczyńca. (źródło www.filmweb.pl)

Seanse w Kinie Pokój:

od 10 do 23 listopada o 15.00 (z wyjątkiem poniedziałków oraz 11 i 14 listopada)

UWIERZ W MIKOŁAJA

Opis:

Agnieszka z powodu gwałtownej śnieżycy zostaje odcięta od reszty świata w urokliwej górskiej chatce, a na jej drodze pojawia się tajemniczy i przystojny mężczyzna w stroju Świętego Mikołaja. Pięcioletnia Zosia wraz ze swoją mamą, mimo kiepskiej sytuacji finansowej, próbują przygotować tradycyjną rodzinną wigilię, a pomóc im w tym może Robert – pełniący służbę w Święta samotny policjant, który z czystej potrzeby serca chce dla kogoś zrobić coś dobrego. Ten magiczny czas to również szansa, aby pewien mężczyzna ponownie spędził Boże Narodzenie ze swoją ukochaną z dawnych lat – o ile oczywiście kobieta jego życia znajdzie chwilę spokoju, mając pod opieką zwariowanych i nieobliczalnych pensjonariuszy domu opieki „Happy End”. Niech zwycięży magia świąt i magia miłości! (źródło www.filmweb.pl)

Seanse w Kinie Pokój:

od 10 do 16 listopada o godz. 17.00 ( z wyjątkiem poniedziałku oraz 11 i 14 listopada)

od 17 do 23 listopada o godz. 19.00 (z wyjątkiem poniedziałku)

MARVELS

Opis filmu:

Choć Carol Danvers, znana jako Kapitan Marvel, wyzwoliła się spod despotycznej kontroli Kree i zemściła na Najwyższej Inteligencji, wciąż nie ma chwili odpoczynku we wszechświecie rozdartym licznymi konfliktami. W czasie kolejnej misji dochodzi do komplikacji – dziwacznym zbiegiem okoliczności bohaterka przekracza kosmiczny portal powiązany z rasą Kree. W efekcie moce Carol zostają splecione z nadludzkimi zdolnościami jej największej fanki, Kamali Khan (znanej jako Miss Marvel), oraz dawno niewidzianej przyszywanej siostrzenicy, astronautki Moniki Rambeau, obecnie służącej na S.Z.A.B.L.I. Cała trójka musi połączyć siły, by ponownie ocalić wszechświat jako grupa o nazwie Marvels. (źródło www.filmweb.pl)

Seanse w Kinie Pokój:

od 10 do 16 listopada o godz. 19.00 ( z wyjątkiem poniedziałku oraz 11 i 14 listopada)

od 17 do 23 listopada o godz. 17.00 (z wyjątkiem poniedziałku)

Przypominamy o możliwości zakupu biletów przez internet na stronie: https://ekobilet.pl/mok-lubawa

Ceny biletów:

Lubawska KM – 15,00 PLN
Lubawska KDR – 15,00 PLN
Senior – 15,00 PLN
Bilet ulgowy – nowy – 20,00 PLN
Bilet normalny – nowy – 25,00 PLN

 

 

Komentarze

Komentarze

Translate »
Scroll to top