Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Wiadomości » Kultura » W tym tygodniu potrójna oferta kinowa!

W tym tygodniu potrójna oferta kinowa!

W tym tygodniu potrójna oferta kinowa!

“Rysiek lwie serce” 3D – będąca przezabawną i pełną szalonych przygód opowieścią o dzielnym chłopcu, który chciał być rycerzem, a także o krokodylu, który nie bardzo chciał być smokiem. Oczywiście na ten tytuł zapraszamy najmłodszą część widzów, której gwarantujemy udaną zabawę!
“Last Vegas” (2D, napisy) to komedia, w której wybuchowa mieszanka aktorska (De Niro, Freeman, Douglas, Kline) zapewni, że po wielokroć uśmiech pojawi się na naszych twarzach. Akcja filmu opiera się na tym, że czterech przyjaciół po sześćdziesiątce jedzie do Las Vegas, by zaszaleć na imprezie kawalerskiej jedynego, który pozostał jeszcze wolny. To chyba nie może skończyć się dobrze…
Na ostatnią propozycję filmową – “Wenus w futrze” (2D, napisy) – zapraszamy nieco dojrzalszą część widzów. Film w reżyserii Romana Polańskiego to zekranizowanie spektaklu teatralnego Davida Ivesa również pod tytułem: “Wenus w futrze”.

———————————————————————————–
“Rysiek lwie serce” (3D i 2D) –
Przezabawna i pełna szalonych przygód opowieść o dzielnym chłopcu, który chciał być rycerzem, a także o krokodylu, który nie bardzo chciał być smokiem. Rysiek od dziecka pragnie być rycerzem, ale w jego królestwie męstwo i honor zostały zastąpione przez bezduszne prawo, na którego straży stoi ojciec chłopca – doradca królowej. Rysiek też ma zostać prawnikiem, ale w dniu swego wyjazdu do prawniczej szkoły, ucieka z domu i wyrusza na pełną niezwykłych przygód wyprawę w poszukiwaniu tajemniczego zamku, magicznego miecza i źródła odwagi niezbędnej, by stać się rycerzem. Wkrótce udowodni światu, że wszystkie Ryśki to fajne wojaki, zwłaszcza gdy mają u boku zawadiackie gadziny jak krokodyl Gustaw z kompleksem smoka.

Ceny biletów: Bilet normalny 3D – 15 zł. Bilet ulgowy 3D – 13 zł.
Bilet normalny 2D – 13zł. Bilet ulgowy 2D – 11zł.
Szczegóły filmu

Zwiastun

Bilety

———————————————————————————–

“Last Vegas” (2D napisy) –

Billy, Paddy, Archie i Sam przyjaźnią się od podstawówki. Z całej czwórki tylko Billy nigdy nie dał się zaciągnąć do ołtarza. Nic więc dziwnego, że gdy wreszcie decyduje się na ślub, starzy kumple bez wahania przybywają do Las Vegas, by wyprawić mu wieczór kawalerski i pokazać światu, że faceci z takim doświadczeniem potrafią bawić się jakby nie było jutra. Zanim jednak impreza rozkręci się na dobre, jeden z panów zdąży wplątać się w romans z uroczą piosenkarką, drugi pobije się w dyskotece z gościem, który mógłby być jego wnukiem, trzeci spróbuje ulec długo oczekiwanej pokusie, a czwarty zapragnie uczynić wszystko, by nie doszło do ślubu. Co jeszcze można zrobić z tak pięknie rozpoczętym wieczorem?

Ceny biletów: Bilet normalny 2D – 13zł. Bilet ulgowy 2D – 11zł.
Szczegóły filmu

Zwiastun

———————————————————————————–

“Wenus w futrze” (2D napisy)

Głównym bohaterem “Wenus w futrze” jest Thomas, reżyser poszukujący do swojej nowej sztuki odtwórczyni głównej roli. Wyczerpujący casting do nowego spektaklu nie przynosi rezultatu. Żadna z kandydatek nie nadaje się do roli kobiety, która zawiera umowę z mężczyzną, by uczynić z niego niewolnika. Zrezygnowany reżyser już zbiera się do wyjścia, gdy do teatru wpada Wanda. Wydaje się bezczelna, niewychowana, zdesperowana i nieprzygotowana. Gdy Thomas niechętnie zgadza się dać jej szansę, aktorka przechodzi oszałamiającą metamorfozę.

Ceny biletów: Bilet normalny 2D – 13zł. Bilet ulgowy 2D – 11zł.
Szczegóły filmu

Komentarze

Komentarze

Translate »
Scroll to top