Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Wiadomości » Kultura » “Wkręceni 2” w Kinie Pokój!

“Wkręceni 2” w Kinie Pokój!

wkreceniNowa polska komedia w lubawskim Kinie.

“Wkręceni 2” to kontynuacja przebojowej komedii Piotra Wereśniaka, którą w kinach zobaczyło ponad 830 tysięcy widzów. Tym razem bohaterowie znani z pierwszej części filmu – z Szyją (Paweł Domagała) i Fikołem (Bartosz Opania) na czele – ruszą na podbój stolicy i polskiego show biznesu. A widzowie przekonają się, jak naprawdę funkcjonuje świat gwiazd znanych z programów rozrywkowych i plotkarskich portali.

Po ostatnich przygodach na prowincji przyjaciele rozstali się i rozjechali po świecie. W rodzinnym mieście pozostał jedynie Szyja, czyli Tomek Zarówny – jak zawsze posłuszny swojej ukochanej żonie. I to właśnie on wpada tym razem w kłopoty.
Pracując na autostradzie, Szyja poznaje przypadkiem agentkę gwiazd Klementynę (Małgorzata Socha). Seksowna blondynka porywa go na kilka dni do Warszawy. Jeszcze tego samego dnia Tomek zmienia się w prawdziwego celebrytę. A jego żona – słynna Jadźka (Barbara Kurdej – Szatan) postanawia sprowadzić go do domu, choćby i siłą.
[opis dystrybutora kino]

źródło: http://www.filmweb.pl/film/Wkr%C4%99ceni+2-2015-728477/descs

Projekcja w Kinie Pokój od 16 do 18 stycznia o godzinie 18 i 20, od 20 do 22 stycznia o godzinie 20,  a od 23 do 29 stycznie o godzinie 18.

Jakość: 2D

Bilety: 13 złotych normalny, 11 złotych ulgowy do zakupu w kasie Kina oraz on line na www.ekobilet.pl/mok- lubawa

Komentarze

Komentarze

0
0

Summary:

Translate »
Scroll to top