Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Wiadomości » Kultura » Zapowiada się kinowa uczta w 3D! Na przystawkę – “Bitwa roku”

Zapowiada się kinowa uczta w 3D! Na przystawkę – “Bitwa roku”

“Bitwa roku” i “Thor: Mroczny świat” to filmy, na które zapraszamy już od jutra do Kina POKÓJ w Lubawie. Na pierwszy z nich – “Bitwa roku” – zapraszamy na godzinę 17:30 w każdy dzień tygodnia nie licząc soboty i niedzieli, w które to projekcja odbywa się o godz. 18:00. Film będzie grant w formacie 3D wraz z polskimi napisami.
Zachęcamy Państwa również do obejrzenia drugiej produkcji – “Thor: Mroczny świat” – o godz. 20:00(zaś w weekend o 20:30). “Thor: Mroczny świat” wyświetlany będzie w formacie 3D wraz z polskimi napisami jak i dubbingiem w osobne dni.

A teraz już o samych filmach:

“Bitwa roku” (3D napisy)

7569213.3

Dante Graham (Laz Alonso) zamierza stworzyć zespół marzeń, który wygra co roczną Bitwę roku. Jason Blake (Josh Holloway) to dawny przyjaciel Dantego, dlatego też ma zostać on jego trenerem. Blake stara się, aby trzynastu indywidualistów stworzyło zespół, który będzie miał dyscyplinę i spójność. Tytułowa bitwa roku zbliża się wielkimi krokami. Dwóch tancerzy: Do Knock (Jon Cruz) i Rooster (Chris Brown) walczy między co zaczyna dzielić grupę.

Ceny biletów: Bilet normalny (3D) – 15 zł. Bilet ulgowy (3D)- 13 zł.
Szczegóły filmu

 

Komentarze

Komentarze

Translate »
Scroll to top