Tu jesteś: Home » Wiadomości » Sport i Rekreacja » “Złoty” Łukasz, “srebrny” Michał i “brązowy” Patryk – Mistrzostwa Województwa Kadetów z zapasach w stylu klasycznym

15 lutego lubawskie “Sokoły” wzięły udział w Mistrzostwach Województwa Kadetów  w stylu klasycznym, które odbyły się w Lidzbarku Warmińskim. Jak powszechnie wiadomo, “nasi” mają wyjątkowe szczęście do 3. miejsca drużynowo. Tak stało się i tym razem i zespołowo Sokół “wylądował” na ostatnim stopniu podium. Na tak doskonały rezultat złożyły się wspaniałe wyniki naszych zawodników. Michał Zawadzki w kategorii 50 kg zajął drugie miejsce, Łukasz Wojdat w kat. 69 kg zdecydowanie zwyciężył, a Patryk Jankowski (76kg) zajął 3. miejsce.