Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Wiadomości » Sport i Rekreacja » CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY- FINAŁ WOJEWÓDZKI

CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY- FINAŁ WOJEWÓDZKI

CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY- FINAŁ WOJEWÓDZKI

Finał Wojewódzki w Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców Szkół Podstawowych odbył się w dniu 03 czerwca (piątek) 2016 r. o godz. 11.00 na stadionie lekkoatletycznym OSiR w Lubawie przy ul. Łąkowej 8. W zawodach wystartowały reprezentacje chłopców i dziewcząt Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Lubawie. Dziewczęta w składzie: Gamańska Wiktoria -103 pkt, Jakubowska Patrycja- 201 pkt, Lewandowska Patrycja- 119 pkt., Olech Karolina- 198 pkt., Wierzbowska Anna- 201 pkt. i Wrońska Laura- 239 pkt., zdobyły łącznie 958 pkt i zostały sklasyfikowane na IX miejscu w województwie.

Natomiast chłopcy zajęli drugie miejsce i wywalczyli awans do finału ogólnopolskiego. W składzie drużyny chłopców naszą szkołę reprezentowali: Neumann Szymon- 178 pkt, Wojtowicz Łukasz -245 pkt, Wroński Konrad – 207 pkt, Brzozowski Adam-234, Liedtke Łukasz – 203 pkt, Giziński Jakub – 168 pkt. Łącznie drużyna zdobyła 1067 pkt. Ciekawostką jest fakt, że zwycięski szkoła z Olecka zdobyła tyle samo punktów, a o pierwszym miejscu w zawodach zadecydował lepszy wynik indywidualny najlepszego zawodnika w ekipie.

Gratulujemy ambitnej walki na stadionie, dobrych wyników i co najważniejsze uśmiechu i radości podczas rywalizacji. Opiekunami reprezentacji byli Beata Kozłowska i Henryk Mężykowski.

Artykuł/zdjęcia: Henryk Mężykowski/ Beata Kozłowska

Komentarze

Komentarze

Scroll to top