Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Wiadomości » Oświata » Kangurki na wycieczce w Gdańsku

Kangurki na wycieczce w Gdańsku

Kangurki na wycieczce w Gdańsku

Wczesnym rankiem w sobotę (14 listopada 2015 r.) nasza grupa Kangurki z rodzicami wyruszyła na wycieczkę do Gdańska. I chociaż za oknem było szaro i buro to humory mieliśmy doskonałe. Wiedzieliśmy, że czekają nas niezapomniane wrażenia. I uwierzcie mi, wrażeń było moc.
Mieliśmy to szczęście wyruszyć w towarzystwie Myszki Miki, Minnie, Donalda, Goofyego i Daisy w podróż do świata wyobraźni. Te pięć postaci w zaczarowany sposób oprowadzało nas po ulubionych bajkach Disneya. Widzieliśmy przygody Simby i jego przyjaciół z Króla Lwa, Arielki z Małej Syrenki, Piotrusia Panai jego towarzyszy: Dzwoneczka, Wandy, Michasia i Jasia oraz złego pirata Kapitana Haka wraz z załogą. Jednak największe emocje wywołało
pojawienie się bohaterów z Krainy lodu Anna i Elza spowodowały, że z twarzy dzieci nie znikały uśmiechy i wszystkie wraz z Elzą śpiewały mam tę moc, mam tę moc.
Drugim miejscem, które odwiedziliśmy było Centrum Nauki EXPERYMENT. Tu poprzez zabawę uczyliśmy się naprawdę trudnych, ale fascynujących rzeczy.
Z wycieczki wróciliśmy po godzinie 19, zmęczeni ale szczęśliwi.
Dziękuję wszystkim za zaangażowanie i wsparcie.
Materiał: Marlena Ornowska

 

Komentarze

Komentarze

Scroll to top