Tu jesteś: Home » Wiadomości » Sport i Rekreacja » Międzynarodowy Turniej w Supraślu

Międzynarodowy Turniej w Supraślu

W dniach 16-17.10.2015 r. w Supraślu zapaśnicy z lubawskiego Sokoła startowali w Międzynarodowym Turnieju. W zawodach wystartowali zawodnicy z Lidy i Grodna na Białorusi, Kowna na Litwie oraz przedstawiciele polskich klubów. Dwaj nasi zawodnicy zdobyli medale: w grupie juniorów Michał Zawadzki zajął II miejsce w wadze do 60 kg( przypominamy, że Michał jest aktualnym Mistrzem Polski w grupie kadetów do 50 kg) natomiast w grupie młodzików dobry występ i największy swój sukces odniósł Filip Łużyński zdobywając brązowy medal w wadze do 38 kg. O krok od medalu byli Hubert Januszewski w wadze do 38 kg oraz Jakub Giziński w wadze do 35 kg którzy zajęli V miejsca ponadto Jakub Łupaczewski w kat. do 35kg był 10.
Materiał: Sokół Lubawa