Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Wiadomości » „Tajemnice lasu” w Kinie Pokój

„Tajemnice lasu” w Kinie Pokój

Disney postanowił zdobyć monopol na baśniowe musicale. I trzeba przyznać, że swój plan realizuje bezbłędnie. Najpierw serca widzów podbiła „Kraina lodu”, a teraz doczekaliśmy się przeniesienia na ekran kinowy doskonałego broadwayowskiego musicalu „Tajemnice lasu”. I wersja ta robi imponujące wrażenie. Ale niczego innego nie można się było spodziewać, kiedy za kamerą stanął Rob Marshall, autor filmowego „Chicago”.

„Tajemnice lasu” to trzy baśniowe historie, które zostają splecione w jedną opowieść za sprawą postaci piekarza i jego pięknej żony. Wisi nad nimi klątwa rzucona przez mieszkającą po sąsiedzku wiedźmę. Teraz jednak nadarza się okazja na przerwanie złego losu. Muszą jedynie w ciągu trzech dni znaleźć kilka przedmiotów, których żąda czarownica. I tak piekarz z żoną wyruszy do magicznego lasu, gdzie spotkają młodego Jacka od magicznej fasoli, Kopciuszka i jej czarującego (choć niekoniecznie szczerego) księcia oraz Roszpunkę, która w końcu odkryła, czym jest miłości.

http://www.filmweb.pl/reviews/Wy%C5%9Bpiewa%C4%87+marzenia-16986

Projekcja w Kinie Pokój: od 13 do 19 marca w piątek, sobotę i w niedzielę o godz. 16.00 a we wtorek, środę i czwartek o godz. 17.00 z wyjątkiem, poniedziałku, kiedy nie ma seansu.

Bilety: 13 złotych normalny, 11 złotych ulgowy do zakupy w kasie Kina lub on line https://ekobilet.pl/mok-lubawa

tajemnice lasu plakat

Komentarze

Komentarze

0
0

Summary:

Scroll to top