Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
безумный макс: дорога ярости онлайн
Tu jesteś: Home » Wiadomości » Oświata » Wyniki konkursów zorganizowanych w ramach uroczystości Święta Szkoły oraz obchodów 800-lecia ziemi lubawskiej

Wyniki konkursów zorganizowanych w ramach uroczystości Święta Szkoły oraz obchodów 800-lecia ziemi lubawskiej

Wyniki konkursów zorganizowanych w ramach uroczystości Święta Szkoły oraz obchodów 800-lecia ziemi lubawskiej

Wyniki konkursów zorganizowanych w ramach uroczystości Święta Szkoły oraz obchodów 800-lecia ziemi lubawskiej

W ramach uroczystości Święta Szkoły oraz obchodów 800-lecia ziemi lubawskiej w szkole zostały zorganizowane konkursy dla uczniów klas I-VI. Ogłoszenie wyników, prezentacja prac konkursowych i wręczenie nagród odbyło się podczas uroczystego apelu 19 lutego 2016 r.

Wyniki konkursów:
I. Rozstrzygnięcie konkursu literackiego pt. ,,Mikołaj Kopernik- patron szkoły”.
W konkursie wzięło udział 36 uczestników, wpłynęło 20 prac uczniów klas I-III i 16 prac uczniów klas IV-VI, którzy podjęli zadanie napisania wiersza, życzeń lub listu.
Komisja konkursowa wyłoniła 6 zwycięzców konkursu- 3 w kategorii klas młodszych i 3 w kategorii klas starszych.
Miejsce 3 zdobyli uczniowie: Aleksandra Kopycińska, kl.III a i Julia Rochon, kl. VI d
Miejsce 2 zdobyli uczniowie: Natalia Leszczyńska kl. III e i Anna Wierzbowska VI b
Miejsce 1 zdobyli uczniowie: Kinga Raszkowska III a i Alicja Sokołowska kl. VI b

II. Rozstrzygnięcie konkursu wiedzy o Mikołaju Koperniku.
W konkursie wzięło udział 694 uczniów w wieku 6-13 lat. Pytania konkursowe dotyczyły życia i działalności Mikołaja Kopernika, jego związków z naszym miastem i szkołą .Aby wyłonić zwycięzców komisja musiała przeprowadzić kilka jego etapów. Tak jak w poprzednim konkursie wyłoniono 3 zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych.
Miejsce 3 zdobyli uczniowie: Jakub Uzarski kl. II b i Julia Rochon kl. VI d
Miejsce 2 zdobyli uczniowie: Witold Ostrowski kl. III e i Dominika Dąbrowska kl. VI d
Miejsce 1 zdobyli uczniowie: Natalia Leszczyńska III e i Jakub Filipek kl. VI a

III. Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. ,, Mikołaj Kopernik przy pracy”.
Na ten konkurs spłynęło 251 prac ( 136 kl.I-III i 115 kl IV-VI), wykonanych różnorodną techniką.
W dwóch kategoriach wybrano po trzech zwycięzców.
Miejsce 3 zdobyli uczniowie: Zuzanna Knozowska kl. I a i Mateusz Bartczak kl. V a
Miejsce 2 zdobyli uczniowie: Hanna Pinkall kl. I a i Maja Wieczorek kl. IV c
Miejsce 1 zdobyli uczniowie; Nadia Drzymalska kl. II d i Roksana Komocka kl. VI e

IV. Rozstrzygnięcie konkursu technicznego pt. ,,Wszechświat -500 lat po Koperniku”.
Na ten konkurs spłynęło 36 prac , prac wykonanych z różnorodnych materiałów,.
Miejsce 3 zdobyli uczniowie: Jakub Libuda kl. II h i Bartosz Kawka kl. 6 b
Miejsce 2 zdobyli uczniowie: Martyna Ochocka kl. 2 h i Jakub Filipek kl. 6 a
Miejsce 1 zdobyli uczniowie: Jan Rutkowski kl. 1 d i Natalia Mazurowska kl. 4 a
Poniżej prezentujemy prace uczniów.

Komentarze

Komentarze

Scroll to top