Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Wiadomości » Oświata » Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

26 czerwca w Lubawie tak, jak we wszystkich szkołach w Polsce zabrzmiał symboliczny, ostatni dzwonek. Ci, którzy przez ostatni rok ciężko pracowali otrzymali nagrodę w postaci dobrego świadectwa oraz nagród rzeczowych. Tradycyjnie laureaci wojewódzkich konkursów przedmiotowych otrzymali nagrody rzeczowe od samorządu miasta, które wręczył burmistrz Lubawy – Maciej Radtke w asyście zastępcy – Stanisława Kieruzela oraz Przewodniczącego Rady Miasta Lubawa – Jana Sarnowskiego. W Szkole Podstawowej największe osiągnięcia miała Natalia Ochocka, która uzyskała podwójny  tytuł laureata: w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Języka Angielskiego oraz z Przyrody, która otrzymała laptopa. Nagrodzona została również Julia Neumann, która tytuł laureata zdobyła w konkursie z matematyki. List gratulacyjny otrzymał również Adam Niesobędzki, który był finalistą szczebla wojewódzkiego.

W Gimnazjum największymi osiągnięciami może się poszczycić Aleksander Skórzewski, który jest laureatem konkursów z geografii, chemii, historii i fizyki. W gronie nagrodzonych osób znaleźli się jeszcze inni laureaci: Aleksandra Paprocka, Alexandra Wrońska, Kamila Szałkowska oraz Bartłomiej Rychcik. Tytuł finalisty zdobyli: Aleksander Szczepański, Natalia Rybińska, Szymon Kaczyński, Adrianna Łątkowska, Daria Jankowska, Monika Goliszewska, Kinga Antoniewicz, Daria Ismer, Adam Neumann oraz Marta Ankiewicz.

Poza tym burmistrz wraz z opiekunem MRM  radną Iwoną Pruchniewską podziękował Młodzieżowym Radnym ustępującej kadencji oraz zaznaczył, że już w nowym roku szkolnym będziemy wybierać nową radę na kolejną dwuletnią kadencję.

 

Komentarze

Komentarze

Scroll to top