Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Wiadomości » Kultura » Cooper, Adams i Lawrence gwarancją świetnej komedii – “American Hustle” w Kinie Pokój

Cooper, Adams i Lawrence gwarancją świetnej komedii – “American Hustle” w Kinie Pokój

7594152.317 nagród, w tym 3 Złote Globy (m.in. za najlepszą komedię) i aż 53 nominacji (10 do Oskara) to chyba najlepsza reklama filmu “American Hustle” , który przez cały tydzień będzie wyświetlany w Kinie Pokój.

Film opowiada historię błyskotliwego oszusta Irvinga Rosenfelda (Christian Bale), który wraz z partnerką i kochanką, Brytyjką Sydney Prosser (Amy Adams) zostaje zmuszony do pracy dla niezrównoważonego agenta FBI Richiego DiMaso (Bradley Cooper). DiMaso wciąga parę w równie niebezpieczny, co pociągający świat wpływowych lobbystów i mafii. W rolę zapalczywego Carmine Polito, polityka z New Jersey tkwiącego w samym środku działań prowadzonych przez oszustów i agentów federalnych, wciela się Jeremy Renner, a jako nieprzewidywalną żonę Irvinga, Rosalyn, zobaczymy na ekranie Jennifer Lawrence. I to właśnie Rosalyn może być osobą, która sprawi, że cały świat władzy runie jak domek z kart.

[opis dystrybutora kino]

Komentarze

Komentarze

0
0

Summary:

Translate »
Scroll to top