Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Wiadomości » Kultura » Prawdziwa historia pułkownika Ryszarda Kuklińskiego w Kinie Pokój. “Jack Strong” na lubawskim dużym ekranie już od dziś!

Prawdziwa historia pułkownika Ryszarda Kuklińskiego w Kinie Pokój. “Jack Strong” na lubawskim dużym ekranie już od dziś!

7590149.3Już od dziś na ekran naszego lubawskiego Kina Pokój wchodzi film “Jack Strong”. Do wybrania się na seans z pewnością zachęcają świetne recenzje oraz doskonała obsada aktorska. Marcin Dorociński i Maja Ostaszewska, taki duet nieczęsto się zdarza!
“Jack Strong” to film sensacyjny, opowiadający jedną z najbardziej fascynujących historii szpiegowskich świata. To prawdziwa historia pułkownika Ryszarda Kuklińskiego – człowieka, który, tkwiąc w środku systemu, podejmuje współpracę z CIA i staje się kluczowym (choć niewidocznym) aktorem czasu zimnej wojny.

[opis dystrybutora kino]

“Jack Strong. Operacja Wolność” to oparta na faktach opowieść o pułkowniku Ryszardzie Kuklińskim, który – będąc w samym środku systemu – samotnie podejmuje batalię przeciw Sowietom. Planując manewry Układu Warszawskiego, orientuje się, że Amerykanie odpowiedzą kontratakiem na terytorium Polski. Dzięki swojej determinacji, rozpoczyna wieloletnią, ryzykowną, wyczerpującą psychicznie współpracę z CIA. Odtąd życie jego i jego rodziny jest zagrożone, a jeden nieostrożny ruch może doprowadzić do tragedii.

[opis dystrybutora kino]

Komentarze

Komentarze

0
0

Summary:

Translate »
Scroll to top