Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Wiadomości » Domówka z DJ Wiką i Głosem Seniora pt. „Ach, te seniorki!”

Domówka z DJ Wiką i Głosem Seniora pt. „Ach, te seniorki!”

Domówka z  DJ Wiką i  Głosem Seniora pt. „Ach, te seniorki!”

Internetowa potańcówka odbędzie się 8 marca 2021 roku (poniedziałek) o godzinie 18:00 na profilu Facebook Głosu Seniora – https://www.facebook.com/GlosSeniora. W domówce on-line wezmą udział m.in. DJ Wika, czyli Wirginia Szmyt (80+) – Ambasadorka Głosu Seniora i najstarsza najbardziej znana didżejka w Polsce, która zadba o oprawę muzyczną zabawy. W taneczny nastrój uczestników wprowadzi Hanna Piekarska – koordynator kampanii Stylowi Seniorzy organizowanej przez Stowarzyszenie MANKO – Głos Seniora. Udział w wydarzeniu on-line jest bezpłatny.                  

2. Internetowa Domówka z DJ Wiką i Głosem Seniora pt. „Ach, te seniorki!” to muzyczno-modowo-taneczna podróż przez świat. W programie wydarzenia on-line będą m.in.:            

* zabawa taneczna przy wielu muzycznych przebojach,            

* Pokaz Mody Stylowych Seniorów Głosu Seniora,            

* złote myśli DJ Wiki,            

* dedykacje i życzenia od uczestników domówki,            

* konkursy z nagrodami.

        Pandemia i wynikające z niej obostrzenia ograniczają życie towarzyskie i dobrą zabawę dlatego 2. Internetowa Domówka z DJ Wiką i Głosem Seniora pt. „Ach, te seniorki!” to doskonała okazja, aby pozwolić seniorom zapomnieć na chwilę o codziennych problemach i oddać się w muzyczno-modowo-taneczny wir zabawy!

materiał: Głos Seniora

Komentarze

Komentarze

Translate »
Scroll to top