Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki plików cookies | Zgadzam się –>
Tu jesteś: Home » Wiadomości » Dziewczyny z MOPS-u „grają” zespołowo

Dziewczyny z MOPS-u „grają” zespołowo

Dziewczyny z MOPS-u „grają” zespołowo

Zespołową nagrodą Marszałka Województwa Warmińsko – Mazurskiego za wybitne osiągnięcia w dziedzinie pomocy i integracji społecznej została nagrodzona kadra Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubawie.

Na uroczystej Gali jednostkę reprezentowały kierownik Iwona Marzena Zielińska, główna księgowa Katarzyna Kaźmierska oraz starszy specjalista pracy socjalnej Iwona Zielińska.

Wydarzenie odbyło się na początku października w Olsztynie i była to już 23. edycja uroczystej Gali, której ideą jest promocja innowacyjnych i twórczych rozwiązań w dziedzinie pomocy i integracji społecznej. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej otrzymał Nagrodę Zespołową z rąk Marszałka Gustawa Marka Brzezina za wiele działań opierających się na współpracy z innymi jednostkami i organizacjami, realizację projektów aktywizująco – integracyjnych dla rodzin oraz programów oferujących wsparcie osobom starszych i niepełnosprawnych.

Cała Kadra Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubawie dziękuje wszystkim, którzy wspierają i motywują do działania oraz lepszego spełniania potrzeb społeczności lokalnej.

mops

Komentarze

Komentarze

Translate »
Scroll to top